EASB Logo.gif
2012-13 English Association of Snooker & Billiards EASB Logo.gif
REGIONAL JUNIOR TOUR
EVENT 1 RANKINGS JUNIOR PLAY OFFS
North Midlands South BREAKS QUALIFIERS
LETTER LETTER LETTER ENTRY LIST NORTH EVENT 5 Joshua Baddley Stoke On trent
GROUPS GROUPS GROUPS NAME TOWN Samuel Thomond Tyldesely
KNOCKOUT KNOCKOUT KNOCKOUT Nico Elton Sheffield Luke Garland Dudley
      Aaron Davies Oldham Sam Storey Newbury
Danny Thomas Merseyside Richard Haney Dudley
Joshua Thomond Manchester Danny Hawkins Bristol
EVENT 2 Samuel Thomond Manchester Daniel Holt Leeds
North Midlands South John Morrell Hartlepool Sean Hopkin Nottingham
LETTER LETTER LETTER Oliver Mulcahy Batley, Aaron Lowe Bristol
GROUPS GROUPS GROUPS Kieran Briggs Batley, Lee McArthur Paignton
KNOCKOUT KNOCKOUT KNOCKOUT Manasawin Phetmalaikul Darlington Russell Morgan Bradfird
      Kurtis Walker Leeds James Pearson Leeds
Sean McAllister Hartlepool, Jordan Rimmer Birmingham
George Kennedy Leeds Joseph Taylor Virginia Water
EVENT 3 Matthew Robinson Hartlepool Danny Thomas Newton-le-Willows
North Midlands South Michael Bamber Preston Joshua Thomond Tyldesely
LETTER LETTER LETTER Darion Cockrill Hartlepool
GROUPS GROUPS GROUPS Samuel Matto-Willey Rotherham
KNOCKOUT KNOCKOUT KNOCKOUT Harry Peart Hartlepool, Play Offs
      Blake Munton Grimsby LETTER
    GROUPS
   
EVENT 4    
North Midlands South    
LETTER LETTER LETTER ENTRY LIST MIDLANDS EVENT 5
GROUPS GROUPS GROUPS Thomas Goldstein Sleaford,
KNOCKOUT KNOCKOUT KNOCKOUT Jake Spiezick Market Harborough
      Sean Hopkin Nottingham,
Richard Haney Dudley,
Joshua Baddeley Stoke On Trent,
EVENT 5 Michael Lomas Burton On Trent
North Midlands South Hugo Tomas Lincoln
LETTER LETTER LETTER Chae Ross Leicester
GROUPS GROUPS GROUPS Connor Rollo Kirkby  In Ashfield,
KNOCKOUT KNOCKOUT KNOCKOUT Harry Farrell Tamworth
      James Spence Dudley
Callum Costello Leicester
Riley Parsons Cannock,
Kieran Phillips Broughton Astley
Samuel Gates Chatteris
Nathan James Beccles,
Jonathan Raindi Birmingham
Jake Brett Solihull,
Bradley Palmer Kings Lynn,
James Paul Alford
   
ENTRY LIST SOUTH EVENT 5
Jay Bullen Exeter
Ben Fortey Gloucester
Lee Mcarthur Paignton,
Tokki Yamaguchi Eastbourne,
Danny Hawkins Bristol
Joseph Taylor Virginia Water,
Sam Storey Newbury,
Daniel Knox Ascot,
Lincoln Leech Stanmore,
Kean O'Donovan Edgware,
Jamie Wilson Havant,
Shayaan Kahn London
Oliver Clark Gosport,
Austen Petty Eastleigh,
Jamie Hawkins Bristol
Adam Stacey London
Sonnie O'Sullivan Aylesbury,
Aidan Murphy Hanham
Jordan Partridge Bristol